servomatik elektronik

Firma Yetkilisi : mustafa sağ

Kategori : Bilgisayar / Bilişim / Telefon

Şehir / İlçe : İstanbul / Kağıthane

Sabit Telefon : 0 212 212 17 93

Sabit Telefon 2 : 02123247789

Fax : 02123247789

E-Mail :

Web Adres : servomatik.com

Facebook : https://www.facebook.com/SERVOMATIK

Twitter : https://twitter.com/SERVOMATIK

İnstagram : https://www.instagram.com/servomatikelektronik/

Pinterest :

Güç elektroniği sektöründe 1990 'dan beri faaliyet gösteren SERVO-MATİK Elektronik Sistemleri San ve Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında bünyesine kattığı ek 2000 metrekarelik ileri teknoloji ile donatılmış tesisinde 35’ i mühendis ve teknisyen olmak üzere 60 kişilik yetişmiş kadrosu ve innovative teknolojileri tasarlayan 12 kişilik dinamik Ar-Ge personeli ile Türkiye de ilk TUBITAK destekli 3 yıllık AR-GE çalışma sonucu NETPRO Serisi IGBT doğrultuculu, dokunmatik LCD ekranlı üstün teknoloji KGK projesini basarıyla hayata geçirmiş ve siz değerli müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

 

Yurtiçinde 7 bölge ofisi, 65 bayisi ve servis noktaları, yurtdışında ise 6 ülkede temsilciliği ve 50 bayi ve servis noktası ile ulusal ve uluslararası operasyonlarını sürdürmektedir. Uluslararası pazarlarda ülkemizi , güvenilir, temiz, sürekli enerjiye ihtiyaç olan her yerde başarıyla temsil etmektedir.

 

“Kesintisiz Güç Kesintisiz Hizmet” ilkesi ve enerji kalitesi sorunlarına cevap veren NETPRO Serisi ileri teknoloji ürünü IGBT doğrultuculu, PFC sistemli dokunmatik ekranlı Kesintisiz Güç Kaynakları, mikroişlemci kontrollü SERVO-REG Serisi Servo ve NETPRO-SVR Serisi Statik Voltaj Regülatörleri, SERVO-INV Serisi Eviriciler(Inverter), SERVO-RED Serisi Redresör, Doğrultucular, Frekans Konvertörleri, Transformatörler, Ni-Cd ve Tam Bakımsız Kuru Tip Aküleri ve her türlü özel tasarımı geniş ürün ve güç aralığında teknoloji öncüsü çözümleri, satış öncesi danışmanlık ve keşif, satış ve satış sonrasında (farklı marka ve model eski teknoloji ürünlerin cazip şartlarla değişim servis ve periyodik bakım hizmetleri) mükemmeli hedefleyen müşteri memnuniyeti odaklı kalite politikamızla sizlere verdiğimiz hizmeti her geçen gün daha iyiye götürmeye çalışmaktayız. Hayatın her alanında kesintisiz temiz enerjiye yönelik özel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.

kesintisiz güç kaynağı, ups,