RAF TEKSTİL

Firma Yetkilisi : ERAY YÜKSELOĞLU

Kategori : TEKSTIL

Şehir / İlçe : İstanbul / Bahçelievler

Sabit Telefon : 02123247786

Sabit Telefon 2 : 02123247789

Fax : 02123247789

E-Mail : info@raff.com.tr

Web Adres : www.raff.com.tr

Facebook :

Twitter :

İnstagram :

Pinterest :

Temelleri yaklaşık yarım asır önce atılan Raff Military Textile; Askeri Kıyafet imalatı ve satışında uzmanlaşmış, sektöründe Türkiye’nin önde gelen Askeri Tekstil üreticilerinden biri hâline gelmiştir. Asker / polis üniforma, aksesuar ve ekipmanları tasarımı ve tüm bunların üretiminde yakaladığı başarıyı, son yıllarda üç kıtadaki müşterilerine sunmaya başlamıştır. İç pazarda ise devlet kurumları ve özel sektör için ihtiyaç duyulan teknik kıyafetlerin yanı sıra, organizasyonlar için özel promosyon ürünleri imal etmekte ve teslimatını yapmaktadır. Başta Afrika, Ortadoğu ülkeleri, Balkan ülkeleri, Türki Cumhuriyetler ve Afrika kıtasında bir çok ülke olmak üzere tüm dünya ülkelerine, yurt dışındaki özel ve kamu kurumlarına asker / polis üniforma, aksesuar ve ekipmanları alanında  ihracat gerçekleştirmektedir. Ülkemizin yasal mevzuatına uymayı ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmet gerçekleştirmeyi hedefleyerek kalite ve yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir. Kalitesi, ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile de tescillenen Asker Malzemeleri Raff; ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Sistemi sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. 
 
Dünya Askeri Kıyafet pazarını yakından takip eden firmamız dünya ülkelerindeki müşterilerinin tedarikçisi değil “Çözüm Ortağı olma” mottosuyla ürün ve serviste en üst kaliteyi sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.
 
Raff Tekstil güçlü altyapısı sayesinde başta Türkiye olmak üzere, tüm dünyadaki müşterileri ile askeri üniforma ve iş güvenliği kıyafet üretici ihracatçı firmaları sektöründe en büyükler arasındadır. Kumaş kontrolünden dikime, dikimden paketlemeye kadar tüm süreçleri bünyesinde barındıran askeri üniforma ve iş güvenliği kıyafetleri üzerine tüm modelleri aynı kalite ve verimlilikte sunabilen Raff Tekstil; hızlı ve emin adımlarla ilerlemektedir.
 
Kaliteli üretimin yanında ürün tasarımı da yaparak müşterilerinin istediği modelleri geliştirmeyi, müşteri memnuniyetinin kilit unsuru olarak görmektedir.
 
 
VİZYONUMUZ
 
Faaliyet gösterdiğimiz Askeri Üniforma konusunda sektörde başarısı, güvenilirliği, girişimciliği ve saygınlığıyla tanınan itibarlı bir dünya şirketi olmak.
 
 
MİSYONUMUZ
 
Askeri kıyafet imalatında kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ülke ekonomisine pozitif katkı sağlamak.
Dünya ülkelerine yaptığı Asker Üniforma ihracatından elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip tüm dünya ülkelerine hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir firma olmak.
askeri elbise, askeri üniforma